Компанія SAVMARKET рада вітати Вас на нашому сайті

Багаторічний позитивний досвід крупно-оптової торгівлі на ринку українських господарських товарів, безумовно, робить співпрацю з нами, виграшним білетом для вашого бізнесу.

Товарний асортимент, що оновлюється залежно від ринкового попиту і низькі ціни, професіоналізм менеджерів по продажах і гнучкі умови співпраці, дозволяють нам бути кращими у своїй справі!
Каталог, пропонованої нами до продажу продукції, включає різноманітний посуд і господарські товари для будинку, термоси, дрібну побутову техніку, басейни, товари для відпочинку на природі, пластикові та керамічні горщики для квітів, а також безліч товарів для дітей: ігор, іграшок, та спортивного інвентаря. Плюс до цього, товари для школи на будь-який смак, товари для свята і сувеніри, скатертини ,клейонки а також товари для активного відпочинку

Тобто, на нашому сайті, ви зможете знайти цікаве для кожного члена родини, і навіть для знайомих.

На будь яку тематику і смак.

Ми намагаємося давати максимально повну інформацію про якість і наявність товару в асортименті, уважно

відносимося до кожного розміщеного замовлення і завжди враховуємо ваші побажання по відвантаженню товару.

Будь-який товар, від шпильки до парасольки, від склянки до термоса, від форми для випічки до сковорідки ВИ зможете знайти і замовити на нашому сайті, у тому числі і на умовах дрібного опту.

Ми піклуємося про те, щоб задовольнити запити покупців не лише на товар в низькому ціновому сегменті, але і пропонує до продажу продукцію європейської якості за українськими цінами.

Якщо у вас виникли які-небудь питання по продукції або безпосередньо замовленням, вам завжди допоможуть наші менеджери по продажам

Низькі ціни

Зверніть увагу: ми працюємо із постачальниками напряму, тому наші ціни найнижчі.

Клієнтоорієнтованість

Задоволені клієнти - найкращий показник того, що ми рухаємося у правильному напрямку. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на Вашому боці! Наша компанія хоче щоб Ви були повністю задоволені нашим сервісом, тому постійно вдосконалюється і враховує всі Ваші побажання. Ви можете зателефонувати або написати нам - жоден відгук не залишається поза увагою!

Зручні варіанти замовлення

Ви можете замовити товар безпосередньо на сайті, за допомогою Viber, електронною поштою або ж у телефонному режимі. А також ,для Закарпатської області ,замовлення можливе, безпосередньо, у торгового представника.